3. PRODUKTU ATGRIEŠANAS NOTEIKUMI

3.1. Patērētājs var atkāpties no līguma 30 dienu laikā, nesniedzot pamatojumu. Atgriežot produktu (atkāpšanās no līguma gadījumā), “Aero Motors OÜ” nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas pēc preču piegādes Patērētājam, atgriež Patērētājam visus no pēdējā saņemtos ar pārdošanas līgumu saistītos maksājumus.

3.2. Produktus var atgriezt uz adresi Pärnu mnt 139e/13, 11317 Tallina. Termiņš ir ievērots, ja Patērētājs atgriež Produktu pirms 30 dienu termiņa beigām. Atgriežot produktu, Patērētājs informē par to “Aero Motors OÜ”, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot +371 67 652 220

3.3. “Aero Motors OÜ” minētās atmaksas veic, izmantojot to pašu maksājumu metodi, ko Patērētājs izmantojis maksājuma izdarīšanai, izņemot gadījumā, ja Patērētājs ir paudis vēlmi izmantot citu maksājumu metodi.

3.4. Produkts jāatgriež “Aero Motors OÜ” oriģinālajā iepakojumā, tas nedrīkst būt lietots (var būt ar atvēršanas pazīmēm, bet ne bojāts, lietots vai salīmēts ar līmlenti), kā arī tam jābūt sākotnējā komplektācijā (jāiekļauj visi produkta iepakojumā esošie priekšmeti). Bojāti produkti atpakaļ netiek pieņemti.

3.5. Lietas atgriešanas tiešie izdevumi jāsedz Patērētājam.

3.6. Atgriežamā produkta pasliktināšanās gadījumā Patērētājs ir atbildīgs par produkta vērtības samazināšanos tā lietošanas rezultātā, ja viņš lietu izmantojis citādi, nekā tas nepieciešams, lai pārliecinātos par preces raksturu, īpašībām un darbību. Lai pārliecinātos par produkta raksturu, īpašībām un darbību, ar produktu var apieties un to izmantot tikai tādā veidā, kā tas parasti tiek atļauts veikalā.

3.7. Prasības, kas saistītas ar produkta vērtības samazināšanos, “Aero Motors OÜ” ir tiesības iesniegt Patērētājam vēlākais viena mēneša laikā no produkta atgriešanas.

3.8. Pirms produkta pieņemšanas ieteicams, lai Pircējs pārbaudītu produkta iepakojumu, un, ja tas ārēji ir bojāts, tad nepieņemt produktu.